پیشرفت فیزیکی بیش از ۹۰ درصد فاز اول پروژه تجاری ۴۲ هکتاری سایت مسکن مهر شهر کرمان

 

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمان در بازدید از پروژه تجاری ۴۲ هکتاری سایت مسکن مهر شهر کرمان عنوان کرد: این پروژه در فاز اول که شامل اجرای سقف و ستون بوده پیشرفتی بیش از ۹۰ درصد داشته است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از استان کرمان بازدید از پروژه ۴۲ هکتاری سایت مسکن مهر شهر کرمان با حضور رضا حافظی مدیر کل، هادی ارشادی معاون مسکن و ساختمان، روسا و کارشناسان مربوطه اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان در روز دوشنبه مورخ ۱۸ دی ماه سال ۱۴۰۲ به عمل آمد.

در این بازدید رضا حافظی مدیر کل و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان کرمان ضمن تشکر از پیمانکاران این پروژه گفت: بحمدالله پروژه مذکور شتاب قابل قبولی داشته است و نیز از پیشرفت فیزیکی بیش از ۹۰ درصد برخوردار است و خوشبختانه طبق جدول زمانبندی،جلو رفته است.

 وی در رابطه با کاربری این پروژه افزود: متراژ این پروژه ۱۸ هزار متر مربع است که شامل فضاهایی همچون ۳۵۰ متر مربع ورودی و پیش ورودی ،۵۶۰ متر مربع لابی ،۲۰۰۰ متر مربع هایپر مارکت ،تعداد ۴۰ مغازه تجاری ،۱۳۵ متر مربع فست فود ،۲۲۰ مترمربع کافی شاپ ،۴۳۰ مترمربع رستوران ،۹۶۰ متر مربع سالن ورزشی ،۱۹۵ متر مربع فضای بازی کودکان ،۴۸۰۰ متر مربع پارکینگ و ۵۵۰ متر مربع تاسیسات است.

حافظی ادامه داد: پیمانکار این پروژه شرکت تبادل انرژی ایران است و شرکت مشاور آن مهندسین مشاور شارستان طرح بوتیا است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمان در پایان به اهمیت این پروژه اشاره کرد و گفت: این مجتمع تجاری در سایت مسکن مهر با ۷ هزار واحد و همچنین حدود ۲۵ هزار نفر شهروند واقع شده است که با ارائه خدمات تجاری، تفریخی و فرهنگی کمک شایانی به مسائل اجتماعی و شهروندی مانند کاهش ترافیک و افزایش شور و نشاط و شادابی مردم عزیز این منطقه خواهد کرد.